0 (262) 751 49 58

Hizmetlerimiz

Kalkan Vinç olarak, geniş hizmet yelpazemizle müşterilerimize kusursuz çözümler sunuyoruz. Vinç, forklift ve elektrik hat çekme gibi farklı alanlarda uzmanlaşmış ekiplerimizle, her türlü taşımacılık ve kaldırma ihtiyacınızı karşılıyoruz. Güvenilirlik, kalite ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımızla, projenizin gereksinimlerini eksiksiz bir şekilde yerine getiriyoruz. Profesyonel ekip ve ekipmanlarımızla, işlerinizi en güvenilir ve etkin şekilde yönetmek için buradayız.

Yükleme - Boşaltma

Kalkan Vinç olarak, yüksek kaliteli yükleme ve boşaltma hizmetlerimizle müşterilerimize zamandan ve emekten tasarruf etme fırsatı sunuyoruz.

Kolon - Çatı

Kalkan Vinç olarak, yapılarınızın dayanıklılığı ve güvenliği için kolon ve çatı hizmetlerinde profesyonel çözümler sunuyoruz.

Makina Montajı

Kalkan Vinç olarak, endüstriyel sektördeki deneyimimiz ve uzman ekibimizle, makina montajı konusunda size eksiksiz bir çözüm sunuyoruz.

Elektrik Hat Çekme

Kalkan Vinç olarak, elektrik hat çekme konusunda uzmanlaşmış ekiplerimiz ve modern ekipmanlarımızla, altyapınızı güçlendirmenize yardımcı oluyoruz.

Konteyner

Kalkan Vinç olarak, geniş konteyner hizmetlerimizle taşımacılığı daha kolay ve verimli hale getiriyoruz. Her türlü yükü güvenle taşımak..

Direk Dikme

Kalkan Vinç olarak, yapılarınızın sağlamlığını ve güvenliğini artırmak için güvenilir direk dikme hizmetleri sunuyoruz. Uzman ekiplerimiz...